USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Praias Do Lago Eco Resort- Caldas Novas-Go-Apto 208-M Caldas Novas Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Praias Do Lago Eco Resort- Caldas Novas-Go-Apto 208-M

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-27
2026-09-28

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

10

Praias Do Lago Eco Resort- Caldas Novas-Go-Apto 208-M


Το άνετο Praias Do Lago Eco Resort- Caldas Novas-Go-Apto 208-M έχει άνετη θέση με θέα στην πισίνα και απέχει 7 χλμ. από το Clube Privé. Οι επισκέπτες καλούνται να κάνουν μια βουτιά σε πισίνα και να χαλαρώσουν χρησιμοποιώντας τζακούζι και σάουνα.

Corumba lake βρίσκεται περίπου 15 λεπτά οδικώς από το aparthotel. Μπορείτε να βρείτε εύκολα το Nautico Praia Clube περίπου 3 χλμ. από το ξενοδοχείο. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Κάλντας Νόβας βρίσκεται 5 χλμ. από το Praias Do Lago Eco Resort- Caldas Novas-Go-Apto 208-M.

Το κατάλυμα προσφέρει δωμάτια με μπαλκόνι και μικρή κουζίνα, εξοπλισμένα με ρυθμιζόμενος κλιματισμός.

Επίσης, αυτό το άνετο ξενοδοχείο διαθέτει μπαρ στον κήπο.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Υδάτινο Πάρκο Nautico
    1,1 χλμ.
  • UEG - Universidade Estadual de Goias
    3,7 χλμ.
  • Lago de Corumba
    2,8 χλμ.
  • η Εκκλησία Matriz
    4,7 χλμ.
  • Nautical Beach Club
    1,4 χλμ.
  • Nautico Praia Clube
    1,4 χλμ.
  • Primeira Casa de Caldas Novas
    4,8 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Κάλντας Νόβας
    13 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Wi-Fi

Γεύματα και ποτά

  • Κουζινικά είδη

Στο δωμάτιο

  • Μίνι μπαρ
  • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
  • LCD TV

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 23:00
Check-out: από 08:00 έως 11:00

Συχνές ερωτήσεις

  • ✈

    Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Κάλντας Νόβας από το άνετο Praias Do Lago Eco Resort- Caldas Novas-Go-Apto 208-M;

    Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Κάλντας Νόβας βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από το άνετο Praias Do Lago Eco Resort- Caldas Novas-Go-Apto 208-M.
  • 🚗

    Θα βρω εύκολα πάρκινγκ σε τo Praias Do Lago Eco Resort- Caldas Novas-Go-Apto 208-M;

    Τo Praias Do Lago Eco Resort- Caldas Novas-Go-Apto 208-M παρέχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.
  • 🕗

    Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο στο άνετο Praias Do Lago Eco Resort- Caldas Novas-Go-Apto 208-M;

    Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του το άνετο Praias Do Lago Eco Resort- Caldas Novas-Go-Apto 208-M στις 11:00.
  • 🛀

    Έχει σπα σε aparthotel;

    Aparthotel προσφέρει τζακούζι και σάουνα.
  • ❓

    Τι πισίνα έχει στο άνετο ξενοδοχείο;

    Υπάρχει πισίνα στο άνετο ξενοδοχείο.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-27
2026-09-28

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Praias Do Lago Eco Resort- Caldas Novas-Go-Apto 208-M, Βραζιλία

Gleba 3, Via Secundaria I Fazenda Sto Antonio Das Lajes, Caldas Novas-Go - Praias Do Lago Eco Resort, Caldas Novas, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © hoteis-em-goias.com

All rights reserved